PRODHIM PROFSIONAL PËR MJEKËSORE TË MJESHME ME CERTIFIKATË CE FDA

Anji Hongde Medical Products Co., Ltd.është një ndërmarrje profesionale e pajisjeve mjekësore. Kompania jonë ndodhet në – Anji, e cila është vlerësuar si qyteti më i mirë për banim njerëzor nga Kombet e Bashkuara për mjedisin e tij të bukur dhe transportin e këndshëm. Është shumë afër qyteteve portuale (dy orë larg nga Shangai, 3 orë larg nga Ningbo). Këto kushte të favorshme nxisin zhvillimin e shpejtë të kompanisë sonë.

Furnizues profesional dhe i besueshëm për materiale harxhuese mjekësore që nga viti 2006
 • Fashë PBT

 • Mbështjellës fashë vetëngjitëse jo të endura

 • Suva e fashës së Parisit

 • Fashë konformuese

 • Fashë akulli

 • Fashë ushtarake/fashë emergjente

 • pantallona të gjera

 • Fashë krep 100% pambuku

 • Fashë lëkure me kompresim të lartë elastik me kapëse

 • Fashë mjekësore me mbushje ortopedike për fashë POP

 • Fashë hemostatike e tipit H

 • Shirit për hedhjen e tekstil me fije qelqi

 • Fashë elastike me model

 • Fashë Cravat

 • Fashë tubulare e gishtit

 • Fashë mbështjellëse elastike EAB

 • Roll garzë Jumbo

 • Garzë parafine

 • Fashë me garzë mjekësore Roll Jumbo

 • Topa me garzë mjekësore kirurgjikale të sterilizuara nga pambuku absorbues

 • WOW fashë

 • OEM sfungjer laparotomie jo sterile, shtupë barku, sfungjer për prehër kirurgjikale

 • Mbushje alkooli

 • Tampon garzë

 • Grimi i pambukut të disponueshëm eko-miqësor me sytha bambu heq sythat e pambukut

 • Blloqe grimi

 • Tampon pambuku për koleksionin e mostrave prej druri

 • Pambuk zig-zag

 • Top pambuku

 • Fashë mjekësore me mbushje ortopedike për fashë POP

 • Patch për sytë

 • Pambuk dentar

 • Rrotulla pambuku dentare 100% e pastër 100g Role pambuku absorbues me cilësi të lartë

 • Çarçaf njëpërdorimësh

 • Fustan izolimi

 • Tub silikoni mjekësor i disponueshëm në stomak

 • Sistemi i qarqeve të frymëmarrjes me ngrohje të disponueshme

 • Kateteri Foley me dy drejtime të disponueshme

 • Qese ostomy

 • Set njëpërdorimshëm për dhënien e infuzionit IV

 • Turnik me najloni metalik emergjent njëpërdorimshëm

 • Kateter Foley latex i disponueshëm i veshur me silikon 2 drejtime 3 drejtime 4 drejtime me veshje silikoni

 • Mbulesa e këpucëve

 • Porta të dyfishta të qeseve me infuzion IV jo-pvc PVC

 • Mbajtëse tubash për fiksim të kateterëve ngjitës jo të endur

 • Palosje manuale portative për karrige me rrota

 • Valvula e kontrollit për lehtësimin e presionit të qeseve ushqyese 0-2Kpa

 • Tabaka Mjekësore të Mjekësisë Kirurgjike të Veshkave në formë Plastike të Mjekësisë

 • Komplete për qepjen e jastëkëve të lëkurës për praktikën e qepjeve kirurgjikale

 • Përmbledhje e Ekspozitës FIME në SHBA në 2023.
  Hyrje: Në qershor 2023, Anjihongde Medical Supplies, një kompani lider në industrinë e kujdesit shëndetësor, pati mundësinë të shfaqte produktet e saj në Ekspozitën FIME në Miami, SHBA. Treditëshi
 • Qershor 2023 Ndërtimi i ekipit të malit Anji Hongde/Hongli Wufeng
  Në këtë epokë të zhvillimit të shpejtë, të gjithë po përballen me presione të ndryshme të punës dhe të jetës. Për të lehtësuar këta faktorë stresues, shumë kompani zgjedhin të kryejnë aktivitete të krijimit të ekipit për të ndihmuar punonjësit r
 • Përmbledhje e CMEF 2023 (Shanghai)
  Më 14 maj 2023, Panairi i 87-të Ndërkombëtar i Pajisjeve Mjekësore të Kinës (shkurt "CMEF"), ngjarja mjekësore "në nivel bartës" e industrisë globale të pajisjeve mjekësore, u hap me madhështi në Shanghai Nat.
 • Përmbledhje e Panairit të Kantonit 2023
  Panairi i importit dhe eksportit të Kinës 2023 (i njohur gjithashtu si Panairi i Kantonit) ishte një sukses i madh. I mbajtur nga 15 prilli deri më 5 maj, ai tërhoqi mbi 200,000 vizitorë nga e gjithë bota, duke e bërë atë një nga
 • Fabrika e re e Hongde Medical
  Si drejtues i Hongde Medical, ne i kushtojmë rëndësi të madhe zhvillimit të qëndrueshëm të kompanisë sonë. Fokusi ynë nuk është vetëm në përmbushjen e kërkesave aktuale të tregut, por edhe në parashikimin e së ardhmes
 • Raporti i Përgjegjësisë Sociale 2022
  Raporti i Përgjegjësisë Sociale 2022 SHKARKO Koha e postimit: Shkurt-06-2023
 • Raporti i integritetit të cilësisë 2022
  Raporti i Integritetit të Cilësisë 2022 SHKARKO Koha e postimit: Shkurt-06-2023
 • NË VITIN 2022, HONGDE MEDICAL MERR KËTË NDER NË NDIHMËN E TË GJITHSHËMVE TË KUFIZUARA.
  Në vitin 2022, Hongde Medical Products Company ka ofruar shumë vende pune për personat me aftësi të kufizuara dhe ndërtimi i shtëpisë për personat me aftësi të kufizuara është përmirësuar më tej. Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë një rehati
 • 关于征求《医用竹质压舌板》 "浙江制造"标准(征求意见稿)意见的公告
  各有关单位及个人:根据《团体标准管理规定》(国标委联〔2019〕1号有定》(国标委联〔2019〕1号有吉宏德医疗用品有限公司起草的《医用竹质压舌板》"浙江制造"标准(征求意见稿)向社会公开征求意见,征求意见时限为10月16日至1511将《征求意见表》反馈至邮箱:578267875@qq.com,逾期视为无意见。联系人:陈露电话:0572-5885286、5660607附件1:医用竹质压舌板-标准
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt